Sieradzka Spółdzielnia Mieszkaniowa (SSM) w Sieradzu informuje, że uruchomiła Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta EBOK - obsługiwany w oparciu o witrynę strony internetowej www.ebok.ssmsieradz.pl w celu umożliwienia swoim mieszkańcom dostępu do informacji stanów rozliczeń dotyczących ich lokali bez potrzeby bezpośredniego kontaktu w siedzibie Spółdzielni. Czytaj więcej >>

Wolne powierzchnie handlowe w Pawilonie Handlowym Bartek

Wolne powierzchnie handlowe w Pawilonie Handlowym Bartek

Wolne powierzchnie handlowe w Pawilonie Handlowym Bartek

Sieradzka Spółdzielnia Mieszkaniowa zaprasza do wynajmu powierzchni handlowych w Pawilonie Handlowym Bartek w Sieradzu przy ul. Jagiellońskiej 13.

Pawilon usytuowany w centrum Sieradza, idealne miejsce na działalność biurową, handlową czy usługową.Najważniejsze atuty:

  • Powierzchnia może być dopasowana do klienta i pod konkretną działalność. Posiadamy powierzchnie od 3,39 m2 do 51,00 m2. Istnieje możliwość łączenia kilku stoisk w jedno.

  • Lokale wyposażone są w instalacje elektryczną i centralnego ogrzewania, możliwość korzystania z sanitariatów wspólnych dla całego pawilonu.

  • Miejsca parkingowe wokół całego pawilonu.

  • Doskonała lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie innych lokali handlowo-usługowych, w tym Galerii Sieradzkiej, Pasażu Grunwaldzkiego i Sieradzkiego.

  • Oferujemy stabilne warunki najmu.

Kontakt:

e-mail: ssm@ssmsieradz.com

telefon: 43 82 66 566 lub 512 255 868