Sieradzka Spółdzielnia Mieszkaniowa (SSM) w Sieradzu informuje, że uruchomiła Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta EBOK - obsługiwany w oparciu o witrynę strony internetowej www.ebok.ssmsieradz.pl w celu umożliwienia swoim mieszkańcom dostępu do informacji stanów rozliczeń dotyczących ich lokali bez potrzeby bezpośredniego kontaktu w siedzibie Spółdzielni. Czytaj więcej >>

Wehikuł czasu-podróże małe i duże

Wehikuł czasu-podróże małe i duże
  • Inne
  • 04 lipca 2024

Wehikuł czasu-podróże małe i duże

Zapraszamy dzieci do projektu "Wehikuł czasu-podróże małe i duże" który jest możliwy dzięki lokalnemu programowi MIKROGRANTY SIERADZ 2024.

Celem projektu jest rozwijanie wśród dzieci zainteresowania przeszłością i pogłębianie wiedzy na temat historii. W projekcie mogą wziąć udział dzieci z miasta Sieradza w wieku od 7 do 13 lat.

Wspólnie przeniesiemy się w lata młodości naszych rodziców i dziadków, udamy się w podróż autokarową w piękne miejsca woj. łódzkiego.

Poprzez kulturę materialną minionych epok, dotkniemy realiów życia codziennego tamtego okresu.

Uczestnicy wyjazdów będą mogli odkrywać historie odszukanych i odkurzonych przedmiotów, a na ich podstawie poznawać prawdę o ludziach tamtej epoki, ich radościach i troskach.

Sprawdzimy, co mówią o minionych czasach i do czego służyły: pralka Frania, stare liczydło czy np. kałamarz wraz z gęsim piórem.

Dodatkową atrakcją dla uczestników naszych podróży będą przygotowane warsztaty tematyczne.

Każdy uczestnik projektu ma zapewniony bezpłatny przejazd autokarem, ciepły posiłek, warsztaty artystyczne, ubezpieczenie oraz opiekę profesjonalnej kadry.

Ilość miejsc ograniczona.

Zapisy pod numerem tel. 43-827-16-20 lub w biurze SDK prowadzi koordynator projektu Kamila Rosińska.

Galeria