Get Adobe Flash player

Czy chcecie Państwo mieć wpływ na funkcjonowanie

swojej nieruchomości i jej otoczenia?


Zapraszamy do aktywnego udziału

w zebraniach informacyjnych.


Dla wszystkich przybyłych omówimy:

- realizację wniosków z ubiegłorocznego zebrania,

- plany remontowe i inwestycyjne,

- ważne dla Państwa sprawy administracyjne,

- otrzymaną kartę rozliczeniową.


Podczas zebrania będzie można złożyć pisemne wnioski dotyczące nieruchomości i osiedla.


HARMONOGRAM ZEBRAŃ:


Termin zebrania Miejsce Nieruchomość

18.01.2017 r. - środa

- godz. 17.00

Gimnazjum w Warcie

  ul. Górna 5

  ul. Górna 7

  ul. Garbarska 3/7

  ul. Kaszyńskiego 17

  ul. Kościuszki 18

19.01.2017 r. - czwartek

- godz. 17.00

Sala OSP w Szadku

  ul. Warszawska 17

  ul. Warszawska 19

  ul. Wilamowska 14

  ul. Wilamowska 16

  ul. Wilamowska 18

20.01.2017 r. - piątek

- godz. 17.00

Sala CKU

  ul. Mickiewicza 10

  ul. Mickiewicza 11a

  ul. Mickiewicza 13

  ul. Mickiewicza 15

  ul. Mickiewicza 17

  ul. Mickiewicza 19

  ul. Mickiewicza 21

  ul. Mickiewicza 23

informacja urok2016 1
informacja urok2016 2
informacja urok2016 3
informacja urok2016 4

UROK ZIELENI W SPÓŁDZIELCZEJ PRZESTRZENI 2016

Konkurs organizowany przez Sieradzką Spółdzielnię Mieszkaniową od 2004 roku.

Sieradzka Spółdzielnia Mieszkaniowa informuje, iż wybrano laureatów
XIII edycji konkursu :

W kategorii BALKONY:

I miejsce: Godlińska Marianna ,Rynkowska Zdzisława,

II miejsce: Banaś Krystyna , Mikołajczyk Edyta,

III miejsce : Kęsiak Maria, Kruczkowska Agata, Sularz Anna, Rec Jadwiga,

Wyróżnienia: Dobrzyńska Magdalena, Małecka Józefa, Trzeciak Emilia.

 

W kategorii LOGGIE:

I miejsce: Miller Marianna, Szablewska Teresa,

II miejsce : Baranowska Kazimiera ,Nowak Bożenna, Przybysz Violetta, Szpruta Halina ,

III miejsce : , Bąbka-Horbacz Elżbieta, Dulas Marzena , Halamus Lilla , Klinicka Maria, Stama Ewa, Zielińska Elżbieta, Zimoch Bogdan,

Wyróżnienia : Bronka Maria, Juchner Agnieszka, Jura Ryszarda, Lewińska Janina, Matusiak Barbara, Pawlak Barbara, Pietrzak Grażyna, Podsiadła Janina.


W kategorii TEREN:

I miejsce: Hajdas Stanisław, Krupa Stanisław,

II miejsce: Gajewska Stanisława ,Koropacka Maria, Kurczbuch Tadeusz, Makówka Jacek, Mosek Krystyna,

III miejsce: Antczak Bohdan, Bartosik Stanisława, Czyżak Krystyna, Janas Zdzisława, mieszkańcy bloku przy ul. Wilamowskiej 14 w Szadku , Mosek Krystyna, Pawlak Andrzej,

Wyróżnienia: Ciepłuch Marianna ,Dombrzalski Janusz, Kubiczak Wanda, Pacyna Maria, Rodziewicz Anna, Szafarz Maria, Śnieg Anna.

W kategorii DUETY:

Nagroda: Kaczmarek Katarzyna, Kucharska Teresa, Łukomska Natalia, Piniarska Jadwiga .

 

NAGRODY SPECJALNE:

Falis Teresa, Stanisław Hajdas.

 

LAUREATAMI MIESZKAŃCÓW zostali /ogółem 655 ważne głosy/:

Bohdan Antczak      24,12 % głosów

Maria Bronka           14,50 % głosów

Uroczystość rozdania nagród laureatom konkursu odbyła się w dniu 26 września 2016 r.
o godz.16.00 w sali widowiskowej Spółdzielczego Domu Kultury, podczas której odbyło się losowanie
NAGRODY NIESPODZIANKI wśród osób biorących udział w głosowaniu na Laureata MIESZKAŃCÓW. Nagrodę wylosowała p. Karolina Powałka z Sieradza.

LAUREATOM DZIĘKUJEMY ZA PODNOSZENIE ESTETYKI ZASOBÓW SSM i SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!.

                                                                   Rada Nadzorcza i Zarząd Sieradzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej

Zdjęcia z uroczystości rozdania nagród laureatom konkursu.

oswiadczenie zarzadu email

Sieradzka Spółdzielnia Mieszkaniowa informuje, że na podstawie Statutu Sieradzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej - §12

wpisowe1
wpisowe2

600x80v4

IMG_0779.jpg

 

logo nieruch
awariesieradz
awarieblaszki
awariaszadek
awariewarta
Spółdzielczy Dom Kultury - wynajem sal

220x190 7zl

kign